Metin Özkan Sigorta

Büyüyen Çocuk Sigortası

Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuğunuz için yaptığınız gelecek planlarını güvence altına alır.

Çocuğunuz için yaptığınız ödemeler belirlediğiniz süre sonunda getiri ile birlikte bir birikime dönüşür. Bu süre zarfında yaşam kaybı oluşması durumunda ise, aynı birikime ulaşabilmeniz için süre sonuna kadar Özkan Sigorta ödemelerinize devam eder.


Size Özel Avantajlar

Büyüyen Çocuk Sigortası çocuğunuzu 3 şekilde korur;

- Belirleyeceğiniz tutarlar ile, seçtiğiniz süre içinde kar paylarıyla büyüyerek birikime dönüşür.

- Yaşam kaybı durumunda birikim yapmaya Allianz sizin için devam eder. Böylece çocuğunuz başlangıçta belirlediğiniz toplu paraya ulaşır.

- Yaşam kaybı durumunda birikime ek olarak çocuğunuza destek teminatı ödenir.

Sigorta süresi 8 yıldan az, 25 yıldan fazla olamaz.

Primlerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak ödeyebilirsiniz.

Ödeyeceğiniz primleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Sigorta sürenizin ve yaşınızın toplamı 65’i geçmemelidir. Örneğin; 56 yaşında Büyüyen Çocuk Sigortası’na katılan bir kişi, en fazla 9 yıl süreyle sigortalanabilir.


Kimler yararlanabilir?

18-57 yaşları arasındaysanız, 0-17 yaşları arasındaki çocuğunuz için Büyüyen Çocuk Sigortası’na sahip olabilirsiniz.


Nereden Satın Alınabilir?

Büyüyen Çocuk Sigortası’na Özkan Sigorta Acenteliğinden sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için 0262 642 42 39'u arayabilirsiniz.


Teminatlar

Risk Teminatı:  Sigorta süresi içinde vefat edilmesi durumunda, süre sonuna kadar kalan ödemeler Özkan Sigorta tarafından yapılır ve sigortalı çocuğa destek teminatı ödenir. Süre sonunda çocuk, tüm primleri ödenmiş bir şekilde toplu para almaya hak kazanır.


Birikim Teminatı: Çocuğunuz için ödediğiniz primler, sizin seçtiğiniz süre içinde birikip her yıl elde edilen kar paylarıyla büyüyerek yatırıma dönüşür. Sigorta süresinin sonunda bu birikim toplu olarak geri ödenir.