Metin Özkan Sigorta

Hakkımızda

Özkan Sigorta

“Geçmişten Geleceğe, Güvenle “ 

METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİ

        Aile ve kişisel yaşamınızda ve iş hayatınızda gelecekte ne tür risklerle karşılaşabileceğimizi kestirmemizi sağlayacak bir mekanizma maalesef yok. Ancak, bu risklerin yaratabileceği her türlü zararı sigorta ile ortadan kaldırma olanağına sahibiz. Riskin saptanması aşamasında ve ortaya çıktığı anda ise acentenizin güvenirliliği hayati önem taşımaktadır. Bu açıdan METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, geçmişi ve deneyimi ile size en yüksek güveni sunacak bir profesyonelliğe ulaşmış bulunmaktadır. 

        METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİ, 08.08.1995 tarihinde İmtaş Sigorta A.Ş acentesi olarak sigortacılığa başlamıştır.  Elementer branşlarda ve hayat branşında faaliyetlerine devam etmektedir. Bu dönemde müşteri ağını, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini hızla çağdaş sigortacılık normlarına yükselten METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, Gebze ve çevresinde özellikle güvenilen ve aranılan tek acente olma özelliğini ve saygınlığını kazanmıştır.

        METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, 01.03.2001 tarihinden bu yana, en eski yetkili acenteliği olarak, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi acentesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.1925 yılında kurulan ve bir Türkiye İş Bankası kuruluşu olan Anadolu Sigorta, 2002 yılından bu yana prim üretimindeki birçok liderliği ile Türkiye’nin en büyük ve köklü sigorta şirketleri arasındadır. 

        METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, Çalıştığı sigorta şirketi sayısını arttırarak, sigortalılarına daha çok alternatifler sunarak, en iyi hizmeti en doğru poliçe ile en uygun fiyata alma olanağı yaratmıştır. Küresel ısınma sonrası doğal afetlerin, araç sayısının artmasıyla kaza oranının, teknolojik gelişmeler nedeniyle ev ve iş yeri kazalarının hızla artması, besinlerimizde farklılıklar, hava şartları ve yaşam ortamlarından dolayı sağlığımızın bozulması, sigorta gerekliliğini de kaçınılmaz boyutlara taşımıştır.

        Bu gereklilik yarattığı misyonla ve çağdaş sigortacılığın biçimlendirdiği vizyonla sigortalılarına en çağdaş sigortacılık ürünlerini yüksek hizmet kalitesiyle ve güvenle sunan METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, yangın, işyeri paket, konut paket, trafik, kasko, işletme sorumluluk, mesleki sorumluluk, doğalgaz sigortaları, işveren sorumluluk ve sağlık sigortalarında da profesyonel birikimini sigortalıları ile paylaşmaktadır. METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİMİZ, sigortacılığın gerektirdiği donanıma sahip uzman kadrolarla sigortacılığın koruyucu şemsiyesini tüm sigortalılarına etkin, hızlı ve yüksek bir hizmet kalitesi ile sunmaya devam edecektir.

        Siz çalışarak Var Ettiğiniz Değerleri Yükseltmek, Biz de Bu Değerleri Korumak İçin Varız.

        Sigorta konusunda önerilerimizi dinlemek için lütfen bizi arayın.

        Sigorta Danışmanınız METİN ÖZKAN SİGORTA ACENTELİĞİ.

Saygılarımızla.


ACENTE MÜDÜRLERİMİZ

METİN ÖZKAN, SEVİNÇ İMREL ve ÇİĞDEM ISIYEL      
Özkan Sigorta
Özkan Sigorta
Özkan Sigorta
Özkan Sigorta
Özkan Sigorta